KURUMSAL

İstanbul, Koşuyolu Mahallesinde bulunan firmamız 2005 yılından beridir özellikle sağlık alanında ölçümleme ve sertifikasyon faaliyetleri sürdürmektedir. Tecrübeli kadromuz ve geniş çaplı laboratuvar imkanlarımızla sizlere test, kontrol ve kalibrasyon konusunda çözüm ortağınız olmayı sunuyoruz.

Birincil hedefimiz klinik mühendislik (biyomedikal) yönetim süreçlerinde önemli bir yeri olan test, kontrol ve kalibrasyon işlemleri konusunda sağlık kurum/kuruluşlarına kaliteli ve güvenilir bir çözüm ortağı olmaktır.

Firmamız ISO 9001, TS EN 17025 ve TS EN 17020 kalite sistemlerini bünyesine entegre etmiş ve işletmektedir. Geniş tekniker ve mühendis kadromuz ile hastanelerinizde bulunan biyomedikal dayanıklı taşınırlarınıza ulusal ve uluslararası deney metotlarına uygun metroloji faaliyeti düzenlenir ve raporlandırılır.

Sizlere sağlamakta olduğumuz ölçümleme hizmetlerin, Türkak tarafından; 17025-Kalibrasyon, 17025-Test ve 17020-Muayene şeklinde üç alanda akredite edilmiştir. Hizmetlerimiz kısmından detaylı ve güncel bilgilere ve kapsamlarımıza erişmeniz mümkün. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her sene kapsamımızı ve ölçümleme becerilerimizi genişletmeye ve iyileştirmeye çalışıyoruz.